Доступність посилання

ТОП новини

Виборці самі мають захищати свої права.


Сергій Собуцький

"Комітет виборців України" у Львівській області презентував проект "Захисту прав виборців під час президентської кампанії 2004 року".

Проект діятиме у двох напрямках: основний - це "гарячі" телефонні лінії.

На будь-які запитання щодо виборчого процесу до 22 листопада відповідатимуть юристи. Новий закон значно розширює права електорату, і багато функцій перекладено саме на виборця: зокрема, подбати про наявність у списках повинен сам виборець, як і оскаржити будь-які дії комісії, - зауважує голова громадської організації КВУ на Львівщині Роман Кошовий.

Інший напрямок програми - моніторинг порушень прав виборця. Роман Кошовий прогнозує, що таких порушень буде чимало, особливо на так званих спеціальних виборчих дільницях - у колоніях та в психіатричних лікарнях. "Будуть намагатися у нашому регіоні не доносити повну інформації щодо отримання бюлетенів, щодо процедури відкріпних посвідчень. Буде здійснюватися максимальний тиск на людей, які працюватимуть у дільничних виборчих комісіях", - зауважив Роман Кошовий. Зараз львів"яни найчастіше запитують, як можна проголосувати за кордоном.

Українські Новини

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG