Доступність посилання

ТОП новини

Томенко: "НУ" - за єдиного кандидата від опозиції.


Сергій Собуцький

Народний депутат від фракції "Наша Україна" Микола Томенко прокоментував "Главреду" пропозицію першого заступника СПУ Йосипа Вінського "Нашій Україні", КПУ, БЮТ щодо ухвалення змін до Конституції України до виборів Президента та висунення єдиного кандидата від опозиції до 1 жовтня 2004 року.

"Ми не підтримуватимемо ті зміни до Конституції, які допоможуть зберегти керманичів нинішньої влади, але вже на інших посадах. Загальновідомо, що в разі проведення конституційних змін так, як вони проголосовані у першому читанні, Леонід Кучма обійматиме посаду прем''єр-міністра, а Віктор Медведчук стане головою Верховної Ради України", - говориться в коментарі Томенка.

Він повідомив, що "Наша Україна" готова домовлятися з Соціалістичною партією щодо єдиного кандидата від народу, "тим більше, що початок об''єднавчого процесу демократичних сил вже зроблено фактом створення коаліції "Сила народу" між "Нашою Україною" та блоком Юлії Тимошенко".

За словами Томенка, в «НУ» "глибоко переконані, що під час нинішньої президентської кампанії кандидат від влади і кланів не має жодних шансів на перемогу. Тому принципово важливою є спільна робота "Нашої України", БЮТ, СПУ, КПУ та інших політичних сил із забезпечення демократичних і чесних виборів".

Аналітичне агентство "Главред"

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG