Доступність посилання

ТОП новини

ТОМЕНКО ПРОПОНУЄ СТВОРИТИ У ЦВК «ГАРЯЧУ ЛІНІЮ» ДЛЯ ПОВІДОМЛЕНЬ ПРО ПОРУШЕННЯ ПОСАДОВЦЯМИ ЗАКОНУ ПРО ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА.


Сергій Собуцький

Голова Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації Микола ТОМЕНКО звернувся до голови Центральної виборчої комісії Сергія КІВАЛОВА з проханням розглянути пропозицію про запровадження при ЦВК системи оперативного збору повідомлень від організацій та громадян (“гарячої лінії”) про порушення органами державної влади та місцевого самоврядування Закону “Про вибори Президента України”.

За інформацією, яку має Томенко, уже сьогодні у місцевих державних адміністраціях проводяться наради з керівниками підприємств, установ та організацій, спрямовані на широкомасштабну підтримку одного з кандидатів.

На його переконання, “подібні дії органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, їхніх посадових осіб грубо порушують вимоги виборчого законодавства, а також законодавства, яким регулюється порядок діяльності таких органів та посадових осіб”.

Голова Комітету ВР висловив переконання, що запровадження такої системи оперативного збору повідомлень дозволить Центральній виборчій комісії у повній мірі забезпечити неухильне дотримання принципів прозорості та законності ведення передвиборчої агітації.

Інтерфакс – Україна

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG