Доступність посилання

ТОП новини

У Донецькій області поховали сьогодні 30 гірників шахти “Краснолиманської”. Тіло ще одного загиблого залишається невпізнаним


Уряд оголосив розмір компенсацій родинам загиблих, вони залежать від стажу роботи на шахтах і становитимуть від 83 до 226 тисяч гривень. Також уряд виділив по 2 700 гривень на організацію поховань на кожного загиблого. За 6 місяців цього року на шахтах України загинули 78 гірників. Аварія на “Краснолиманській” додала до цього списку ще 36 жертв.

Уряд оголосив розмір компенсацій родинам загиблих, вони залежать від стажу роботи на шахтах і становитимуть від 83 до 226 тисяч гривень. Також уряд виділив по 2 700 гривень на організацію поховань на кожного загиблого. Прем’єр-міністр Віктор Янукович у четвер став учасником панахиди за загиблими у шахтарській каплиці в Донецьку.

За 6 місяців цього року на шахтах України загинули 78 гірників. Аварія на “Краснолиманській” додала до цього списку ще 36 жертв.

Сьогодні зранку на шахті “Краснолиманській” загасили пожежу, що тривала від понеділка після вибуху. Рятувальники прямують до епіцентру вибуху, де за очікуваннями, знайдуть тіла 5-х зниклих шахтарів. Прогнозують, що за сприятливих обставин гірничорятувальники зможуть дійти до епіцентру вибуху за три доби.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG