Доступність посилання

ТОП новини

Джон Керрі офіційно став кандидатом в президенти США від демократичної партії.


Мирослава Гонгадзе

Вашингтон, 30 липня 2004 - У Бостоні вчора пізно ввечері Джон Керрі прийняв номінацію кандидата в президенти від Демократичної партії. Його виступ, який тривав п’ятдесят хвилин, оглядачі назвали найкращим за весь час кампанії. Оглядачі кажуть, що Керрі вдалось виправдати очікування аудиторії і надати нової енергії виборчій кампанії.

“Я - Джон Керрі, і я доповідаю про готовність нести службу. У нашій силі змінити світ, але лише тоді, коли ми віддані нашим ідеалам. І для цього треба спершу сказати правду американцям, ”- цими словами Джон Керрі розпочав свій виступ на з’їзді Демократичної партії. Позаду Керрі стояли його побратими по війні у В’єтнамі, які створювали йому міцний тил. Усім своїм виглядом Джон Керрі наче демонстрував упевненість, оптимізм і віру у майбутнє Америки. Він говорив, що Америка - це країна рівних можливостей, і він зробить так, щоб це стало реальністю. Він казав, що бідні повинні мати доступ до якісної медицини та освіти, жінки - користуватись рівними правами з чоловіками. У В’єтнамі, розповідав Джон Керрі, ми молоді солдати були різного походження, статку і освіти. Але, врешті-решт, ми опинились в одному човні. Зараз ми також в одному човні, і лише разом ми зможемо перемогти.

“Я не хочу стверджувати, що Бог на нашому боці. Як казав нам Абрагам Лінкольн , я хочу молитись покірно за те, щоб ми були на стороні Бога”, - заявив Джон Керрі.

Велику частину свого виступу кандат у президенти від Демократичної партії присвятив зовнішній політиці США.

“Як президент, я поверну цій нації роками усталену традицію: Сполучені Штати Америки ніколи не розпочинають війну тому, що хочуть цього, ми ідемо на війну лише тому, що мусимо”, – сказав Керрі.

Він пообіцяв, що першим його кроком на посаді президента буде реформування правоохоронних органів і виконання рекомендацій, які надала комісія, що розслідувала атаки на Америку 11 вересня 2001 року.

“Як президент, я буду вести розумнішу, більш ефективну війну проти тероризму. Ми використаємо усі наші арсенали: нашу економіку - так само, як нашу військову потугу, наші принципи - так само, як нашу міць,”- сказав Керрі.

Кандидат запевнив усіх американців словами: “ Допомога вже в дорозі”.

З’їзд Демократичної партії США завершився. Оглядачі вже назвали його найкраще організованою подією за всю історію партії. На думку оглядачів демократи справді кинули усі свої сили на те, щоб змістити президента Буша. І опитування громадської думки демонструюють, що Джон Керрі вийшов у лідери виборчої кампанії. З’їзд Республіканської партії США заплановано провести у вересні у Нью-Йорку.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG