Вони виступають на підтримку сумських студентів, які йдуть пішою колоною до Києва, протестуючи проти об''єднання трьох сумських вузів та призначення ректором Сергія Царенка, члена СДПУ(О).
Сумські студенти вже пройшли близько 50 км. Всього до Києва вони мають пройти 400 км.
Акція непокори триває з кінця червня, пізніше студенти розбили наметове містечко у Сумах. 1 серпня, коли студенти збиралися у піший похід до Києва, щоб оголосити про початок Всеукраїнської студентської акції непокори, деяких студентів заарештували, а наметове містечко знесли. Лідери руху спротиву наголошують, що їхня акція не має політичного забарвлення.
Сумські студенти вже пройшли близько 50 км. Всього до Києва вони мають пройти 400 км.
Акція непокори триває з кінця червня, пізніше студенти розбили наметове містечко у Сумах. 1 серпня, коли студенти збиралися у піший похід до Києва, щоб оголосити про початок Всеукраїнської студентської акції непокори, деяких студентів заарештували, а наметове містечко знесли. Лідери руху спротиву наголошують, що їхня акція не має політичного забарвлення.