Доступність посилання

ТОП новини

ВІДМОВА ІНТЕРФАКСУ НАДАТИ ПРИМІЩЕННЯ ДЛЯ ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЇ Є "ПРОВОКАЦІЄЮ" ОПОНЕНТІВ ЮЩЕНКА – ЗІНЧЕНКО.


Керівник виборчої кампанії кандидата в Президенти України Віктора ЮЩЕНКА Олександр ЗІНЧЕНКО розцінює відмову російського інформаційного агентства "Інтерфакс" надати приміщення для проведення прес-конференції в Москві як "провокацію з боку наших опонентів у боротьбі за найвищу посаду в Україні".

Про це йдеться в заяві для засобів масової інформації. У ній, зокрема, сказано, що в рамках поїздки до Москви передбачалося провести сьогодні в агентстві "Інтерфакс" прес-конференцію на тему "Політична ситуація в Україні і перспективи україно-російських відносин".

На думку О.ЗІНЧЕНКА, інформування російської громадськості про те, що відбувається в дружній сусідній країні в такий серйозний для України період з погляду різних політичних сил, а не тільки офіційного Києва, є дуже важливим.

Водночас О.ЗІНЧЕНКО відзначає, що попри попередню згоду і укладення відповідних договорів, напередодні поїздки, 3 серпня, агентство "Інтерфакс-Україна" розповсюдило інформацію про відміну прес-конференції в московському офісі, хоча сьогодні вранці офіційні представники цього інформаційного агентства в Росії підтверджували, що прес-конференція відбудеться. І лише о 10.00 представник О.ЗІНЧЕНКА одержав повідомлення про відміну прес-конференції.

У своїй заяві О.ЗІНЧЕНКО вибачився перед російськими журналістами за цей інцидент.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG