Доступність посилання

ТОП новини

Кримська міліція заявляє, що не стежила за Віктором Ющенком, а намагалася охороняти його від "радикально налаштованих громадян з неадекватною реакцією"


Водночас начальник Головного управління МВС України Микола Паламарчук підтвердив, що затриманий у вівторок на Ай-Петрі оперативник - кримський міліціонер.

Водночас начальник Головного управління МВС України Микола Паламарчук підтвердив, що затриманий у вівторок на Ай-Петрі оперативник - кримський міліціонер.

За словами Миколи Паламарчука, кожен з кандидатів у президенти автоматично є особою, яку охороняють. Спеціальні служби, в тому числі і міліція, роблять усе, щоб забезпечити безпеку кандидатів, незалежно від прізвищ. Микола Паламарчук на прес-конференції у Симферополі:

"Ви ж знаєте по тій же Вітренко, знову таки був замах на її життя. Ви ж знаєте, що вчора був взрив (невідомо, хто це підірвав, з якою ціллю) в Севастополі. Тому дійсно, були касеті вилучені. А що таке приватне життя? Ми що, знімали в жиліщі, чи пронікалі в жиліще? Ні. Знімали те, що пов''язане з передвиборною кампанією. Якщо б пропала сім''я, наприклад, його разом з ним, то що? Ми ж не тільки його , відслідковуємо, хто в оточенні, щоб не ... Ви знаєте, що було покушеніє на Кеннеді, де показують снімки, де тоже знімали. Знімали служби, які і забезпечували безпеку. Не змогли забезпечити і це погано."

Микола Паламарчук також назвав незаконними дії народних депутатів, які затримали та обшукали оперативника. Прес-секретар Віктора Ющенка Ірина Геращенко, коментуючи слова начальника кримської міліції, висловила подив і заявила, що вони викликають чимало запитань, на які має дати тільки незалежне розслідування.
XS
SM
MD
LG