Доступність посилання

ТОП новини

Другий енергоблок Хмельницької АЕС, підключений до енергосистеми України минулої неділі, нині перебуває в режимі гарячої зупинки, тобто готової до включення будь-якої хвилини. Сьогодні вночі він має знову запрацювати


Як повідомив працівник інформцентру Хмельницької АЕС Юрій Семелюк, енергоблок після усунення турбогенераторів, як і планувалося, працюватиме на третину потужності.

Як повідомив працівник інформцентру Хмельницької АЕС Юрій Семелюк, енергоблок після усунення турбогенераторів, як і планувалося, працюватиме на третину потужності. За перший тиждень енергетичного пуску блок зупинявся тричі, однак енергоатомники запевняють, що радіаційний фон на атомній електростанції перебуває в межах 8-11 мікрорентген. А сам енергетичний пуск, який триватиме 128 днів - аж до повного включення потужностей, передбачає подібні зупинки, навіть якщо вони відбуваються через спрацювання системи аварійного захисту. Система спрацювала у перший день роботи внаслідок відключення насосів, які подають воду для охолодження реактора.
XS
SM
MD
LG