Доступність посилання

ТОП новини

ЮЩЕНКО ВВАЖАЄ ПОЇЗДКУ ЯНУКОВИЧА ДО ІРАКУ ЕЛЕМЕНТОМ ЙОГО ПЕРЕДВИБОРЧОЇ КАМПАНІЇ.


Городок (Хмельницька обл.) 2 вересня. УНІАН. Народний депутат України, кандидат на пост Президента України Віктор ЮЩЕНКО вважає поїздку прем''єр-міністра України Віктора ЯНУКОВИЧА до Іраку елементом його передвиборчої кампанії.

Як передає кореспондент УНІАН, про це В.ЮЩЕНКО сказав сьогодні журналістам.

За словами В.ЮЩЕНКА, поїздка В.ЯНУКОВИЧА не гарантує захист національних інтересів України в цьому регіоні. "Ми обираємо шлях державних інтересів. В.ЯНУКОВИЧ обирає шлях політиканства", - сказав В.ЮЩЕНКО, говорячи про сьогоднішню поїздку прем''єра до Іраку. "Тому йому треба швиденько робити кроки, які тільки засвідчать його присутність на екранах телебачення, але не гарантують формування правильного і, тим більше, чіткого супроводження українських інтересів. Він поїхав туди для себе, а не для нації", - вважає кандидат у Президенти.

"Нинішньою владою тема Іраку, безумовно, використовується як спосіб "відбілення" свого брудного політичного портрету на Заході", - сказав В.ЮЩЕНКО. На його думку, "то вже не є інтереси національні – то інтереси групи осіб".

За словами В.ЮЩЕНКА, іракське питання, зокрема, виведення звідти українських миротворців, має бути розглянуте в парламенті і лише після цього вирішуватися на державному рівні.

Він нагадав, що його фракція завжди розуміла: іракська проблема, зокрема, питання про перебування там українських військових, "використовується діючим режимом для маніпуляцій та сплюндрування демократії і свободи в Україні".

Як повідомляв УНІАН, у Верховній Раді України зареєстрований проект постанови за номером 4316-5 "Про перебування українського миротворчого контингенту в республіці Ірак", який створений за дорученням В.ЮЩЕНКА і передбачає поетапне виведення українських миротворців з Іраку.

UNIAN

ВИБІР ЧИТАЧІВ

XS
SM
MD
LG