Доступність посилання

18 Грудень 2017, Київ 03:31

У ВЕРЕСНІ "БРАТСТВО" ПЛАНУЄ РЯД МАСШТАБНИХ АКЦІЙ ГРОМАДЯНСЬКОГО СПРОТИВУ В ОБЛАСТЯХ.


Всеукраїнська політична партія „Братство” у вересні планує провести в областях України низку масштабних акцій громадянського спротиву.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив на прес-конференції в УНІАН кандидат на пост Президента України, лідер ВПП "Братство" Дмитро КОРЧИНСЬКИЙ.

"Будуть проводитися дуже активні і дуже масштабні акції громадянського спротиву в ряді обласних центрів, в першу чергу, в Черкасах. Ми також не залишимо напризволяще Вишгород, зробимо все, щоб мешканці Вишгороду мали можливість проголосувати, і все для того, щоб мерія Вишгорода більше не мала можливості ображати своїх мешканців", - запевнив Д.КОРЧИНСЬКИЙ.

Також, за його словами, на вересень планується здійснити низку "серйозних придністровських акцій спільно з придністровськими братами в Києві з метою не дати можливості Києву повернутися спиною до українського Придністров’я". На переконання Д.КОРЧИНСЬКОГО, завдяки активізації проведення акцій "Братством" у вересні, виборчий процес в Україні, який нині обмежується "змаганням демагогій кандидатів, буде перетікати в річище конкретних, живих акцій громадянського спротиву".

Д.КОРЧИНСЬКИЙ нагадав, що активізація населення є основним завданням "Братства".

Відповідаючи на запитання журналістів, скільки саме людей планується вивести на вулицю, Д.КОРЧИНСЬКИЙ зазначив: "Ми плануємо масові акції, скажімо, у Запорізькій області це будуть тисячні акції, в Черкасах ми почнемо з кількох сотень чоловік і, ймовірно, якщо місцева влада не піде на поступки, то кількість учасників акції буде доведена до 10 тисяч".

УНІАН

В ІНШИХ ЗМІ

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук

XS
SM
MD
LG