Доступність посилання

ТОП новини

Правоохоронці Прикарпаття так і не прокоментували причини вибуху біля місця роботи голови обласного осередку партії «Нова сила».


Іван Костюк

Івано-Франківськ, 6 вересня 2004 – В останні дні серпня в самому центрі Івано-Франківська удосвіта пролунав вибух. На нижніх поверхах будинків вилетіли шибки, були пошкоджені два автомобілі. Як з”ясувалося, вибух стався біля офісу стархового підприємства “Галінстрах”. Саме в цьому приміщенні орендує кімнату голова обласного осередку партії “Нова сила”. Правоохоронці дотепер не можуть пояснити причин вибуху.

Прикарпатські журналісти, політичні оглядачі в один голос заявляють, що нічого не могло привернути такої уваги до Юрія Збітнєва, який претендує на посаду Президента України, як вибух біля місця роботи голови івано-франківського осередку партії “Нова сила”. Напередодні Юрій Збітнєв побував в Івано-Франківську, однак, як з”ясувалося, велика кількість журналістів прес-конференції з ним ще не означала широкого висвітлення цієї зустрічі в мас-медіа.

Увагу до партії “Нова сила”, яка лише нещодавно почала діяти на Івано-Франківщині, привернув вибух, який стався біля місця роботи голови обласного осередку партії Дарини Мацишин. Журналісти відразу відзначили, що чутки про те, начебто в Івано-Франківську підірвали виборчий штаб кандидата на посаду Президента, є значно перебільшеними. Насправді від вибуху на нижніх поверхах будинків повилітали шибки і було пошкоджено два автомобілі, припарковані у дворі.

Відразу після події правоохоронці навіть не наважувались відповісти на питання, чи вибух у дворі трапився через бойову гранату, чи спрацював якийсь інший вибуховий пристрій. Як з”ясувалося також, обласний виборчий штаб партії “Нова сила” розташований зовсім за іншою адресою, аніж та, де стався вибух.

Представники партії “Нова сила” водночас твердять, що комусь, мовляв, не сподобалось, що партія популяризує на Івано-Франківщині свої ідеї. Тож керівника обласної організації партії вирішили легенько полякати. Правоохоронці у свою чергу також не квапляться оприлюднювати свою версію подій.

Журналісти ж нагадують, що в сучасній історії Івано-Франківська це вже не перший передвиборчий вибух. Під час виборів міського голови 1994 року вже траплялося щось подібне у виборчому штабі одного з кандидатів на посаду мера. Правоохоронці й тоді не оприлюднили результатів свого розслідування. Натомість у місцевих виданнях відзначають, що, на щастя, усі тодішні й нинішні учасники передвиборчих перегонів (як переможці, так і переможені) залишились живі та здорові.
XS
SM
MD
LG