Доступність посилання

ТОП новини

ФПУ ПІДТРИМУЄ ЯНУКОВИЧА, ОДНАК ПРАЦЮВАТИМЕ З ПЕРЕМОЖЦЕМ – СТОЯН.


Федерація профспілок України підтримує кандидата в Президенти України Віктора ЯНУКОВИЧА, але в разі перемоги на президентських виборах іншого кандидата буде працювати з переможцем.

Про це заявив голова Федерації профспілок України, народний депутат України Олександр СТОЯН.

Як передає кореспондент УНІАН, О.СТОЯН нагадав, що Федерація профспілок України ще 21 липня ухвалила рішення про підтримку кандидата в Президенти В.ЯНУКОВИЧА. Голова ФПУ пояснюючи, чому саме профспілки підтримують В.ЯНУКОВИЧА, сказав, що В.ЯНУКОВИЧ як прем''єр-міністр прагне до конструктивної співпраці з профспілками. За словами О.СТОЯНА, підписана генеральна угода на 2004-2005 роки з урядом В.ЯНУКОВИЧА на відміну від інших аналогічних угод (підписаних попередніми урядами) – "уже конкретна і дуже принципова".

На думку О.СТОЯНА, уряд В.ЯНУКОВИЧА конкретно вирішує всі соціальні питання і програма діяльності уряду В.ЯНУКОВИЧА співпадає з програмою діяльності профспілок. О.СТОЯН впевнений, що коли В.ЯНУКОВИЧ стане Президентом України, виконає соціальний контракт, який він підписав як кандидат в Президенти України з Федерацією профспілок України.

Згідно з цим контрактом, В.ЯНУКОВИЧ, в разі обрання його Президентом, зокрема обіцяє створювати щороку не менш як 600 тис. робочих місць, підвищення розміру заробітної плати в сфері економіки не менш як до трьох разів, гарантує погашення заборгованості з виплати заробітної плати на діючих підприємствах до кінця 2004 року.

Відповідаючи на запитання, що буде робити Федерація профспілок України, якщо переможе інший кандидат в Президенти України, О.СТОЯН сказав: "Якщо інший кандидат переможе, ми працювати будемо з будь-яким Президентом, котрого вибере народ".

UNIAN

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG