Доступність посилання

ТОП новини

ЮЩЕНКО ВИГРАВ У ВЕРХОВНОМУ СУДІ СПРАВУ ЩОДО БЕЗДІЯЛЬНОСТІ ЦВК.


8 вересня Верховний Суд України задовольнив скаргу довіреної особи Віктора ЮЩЕНКА Миколи КАТЕРИНЧУКА щодо бездіяльності Центрвиборчкому. Про це повідомляє прес-служба Центрального штабу В.ЮЩЕНКА.

Верховний Суд зобов’язав ЦВК розглянути цю скаргу по суті. Коментуючи ситуацію, М.КАТЕРИНЧУК наголосив, що ЦВК часто не виконує своїх функцій щодо виборчого процесу та відфутболює скарги, не виносячи рішень. Він повідомив, що загалом до ЦВК надійшло близько 120 скарг, в яких ідеться про порушення Закону "Про вибори Президента".

Як повідомляв УНІАН, М.КАТЕРИНЧУК оскаржив у ВСУ те, що ЦВК не відреагувала на неправомірні дії каналу УТ-1, який всупереч Закону "Про вибори Президента" транслював ролик кандидата в Президенти Романа КОЗАКА з інформацією про В.ЮЩЕНКА перед показом реклами самого В.ЮЩЕНКА.

27 серпня М.КАТЕРИНЧУК подав до ЦВК скаргу на неправомірні дії УТ-1. В скарзі, зокрема, наголошувалося, що “коментар Р.КОЗАКА розміщений в межах 20 хвилин до початку політролика Віктора ЮЩЕНКА, що суперечить частині 5 ст.61 Закону "Про вибори Президента України". "Протягом 20 хвилин до і після телетрансляції передвиборної агітаційної телепрограми відповідного кандидата на пост Президента України забороняється давати будь-яку інформацію щодо цього кандидата", - зазначав довірена особа В.ЮЩЕНКА. "Ми будемо вимагати попередження ЦВК для каналу УТ-1", - заявив М.КАТЕРИНЧУК, - "і у разі повтору подібних дій маємо намір ініціювати припинення дії ліцензії на період виборчої кампанії".

УТ-1 транслює ролик кандидата в Президенти В.ЮЩЕНКА, якому передує інший – Романа КОЗАКА з відбивкою "Політичне застереження".

УНІАН

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG