Доступність посилання

ТОП новини

КУЧМА І ЯНУКОВИЧ НЕ ДРАМАТИЗУЮТЬ СИТУАЦІЮ У ЗВ''ЯЗКУ ІЗ РОЗПАДОМ ПАРЛАМЕНТСЬКОЇ БІЛЬШОСТІ – КРАВЧУК.


Президент України Леонід КУЧМА і прем''єр-міністр Віктор ЯНУКОВИЧ не драматизують ситуацію у зв''язку із фактичним розпадом парламентської більшості.

Як передає кореспондент УНІАН, про це сказав журналістам лідер фракції СДПУ(о) Леонід КРАВЧУК, коментуючи підсумки сьогоднішньої зустрічі Президента з керівниками груп і фракцій, які входять до більшості, за участю В.ЯНУКОВИЧА.

Л.КРАВЧУК повідомив, що на зустрічі не було Голови Верховної Ради Володимира ЛИТВИНА та фракції Народної аграрної партії.

Як наголосив Л.КРАВЧУК, у ході зустрічі Президент спокійно поставився до того, що відбувається в парламенті. "Він дуже спокійно, емоцій не проявляв, сказав, що дуже прикро те, що люди не розуміють, що більшість і реформа потрібні не Президенту, а Україні. Не будемо ставити це з ніг на голову, якщо не розуміють, то не розуміють", - процитував слова Президента Л.КРАВЧУК.

Він підкреслив, що також спокійно до ситуації поставився і прем''єр-міністр. Говорячи про мету зустрічі, Л.КРАВЧУК зауважив, що необхідно було визначитись, як ставитись до ситуації у парламенті. За його словами, в інших країнах, якщо складається така ситуація, глава держави розпускає парламент, а в Україні Президент таких повноважень не має, "тому нехай працює парламент, бунтує".

Л.КРАВЧУК заявив, що Україна працюватиме незалежно від того, що робитиметься у парламенті, яку позицію займе Голова ВР, його заступники, аграрна фракція, інші.

За словами лідера фракції СДПУ(о), уряд працюватиме і надалі, оскільки прийнято Програму діяльності уряду і ніхто не має права висловити йому недовіру, президентські вибори готуються і вони відбудуться 31 жовтня, і Президент буде обраний.

Л.КРАВЧУК також наголосив, що сьогодні перебільшується роль парламенту, зауваживши, що якщо є проблеми у парламенті, то вони будуть вирішуватись всередині, і це ніяк не відіб''ється на роботі Президента, уряду та інших структур.

UNIAN

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG