Доступність посилання

ТОП новини

Глава українського уряду Вiктор Янукович повернувся сьогодні до роботи після медичного обстеження внаслідок інциденту, що стався з ним минулої п’ятниці в Івано-Франківську


У Києві на зустрічі з керівниками російських ЗМІ він висловив переконання, що російська мова повинна стати другою державною мовою в Україні. Янукович виступив і на підтримку запровадження iнституту подвiйного громадянства для українських громадян.


У Києві на зустрічі з керівниками російських ЗМІ він висловив переконання, що російська мова повинна стати другою державною мовою в Україні.

Янукович виступив і на підтримку запровадження iнституту подвiйного громадянства для українських громадян. Прем’єр Віктор Янукович впевнений, що подвiйне громадянство буде, і, за його словами, створюються умови для ухвалення вiдповiдного закону.

На цій же зустрічі кандидат на Президента України Віктор Янукович заявив, що у разі перемоги на виборах він не має наміру пропонувати посаду прем’єра головному опоненту Віктору Ющенку.

Чинний прем’єр наголосив: “Керівником уряду має бути людина із залізним характером, вона має бути ведучим, а не веденим. На жаль, Віктор Андрійович (Ющенко) такими якостями не володіє”.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG