Доступність посилання

ТОП новини

ЛИТВИН НЕ ВИКЛЮЧАЄ, ЩО В УКРАЇНІ РОЗРОБЛЯЄТЬСЯ СЦЕНАРІЙ ЗРИВУ ПРЕЗИДЕНТСЬКИХ ВИБОРІВ.


Голова Верховної Ради України Володимир ЛИТВИН не виключає, що в Україні розробляється сценарій зриву президентських виборів.

Про це він сказав журналістам під час перебування в Умані з нагоди 160-річчя Уманського державного аграрного університету.

Водночас, В.ЛИТВИН зауважив, що пов''язувати зі зривом виборів запланований на 28 жовтня військовий парад у Києві на честь 60-річчя визволення України від німецько-фашистських загарбників абсурдно.

За його словами, 60-річчя визволення України від фашистських загарбників – це визначна подія не лише для України для колишніх країн СРСР, а й набагато ширше.

На думку В.ЛИТВИНА, є потреба згадати цю дату, об''єктивно подивитись на перебіг подій у той драматичний відрізок історії для України.

Говорячи власне про сам перебіг президентської кампанії, він висловив думку, що скоріше необхідно говорити про тенденції та про інтерпретації цих тенденцій, а також про реалізацію "безіменних" сценаріїв, яких, на його думку, дуже багато.

"А ці тенденції примушують нас бути пильними і виходити з того, що ми не повинні в черговий раз принизити Україну, а сьогодні Україна принижена ходом президентських виборів", сказав він, додавши, що це стає очевидним, якщо навіть поверхово переглянути, що пишуть про Україну – "стає сумно і соромно за нашу державу, з цього треба робити висновки", наголосив він.

Він ще раз наголосив свою тезу, що виборами життя не закінчується і що у разі неприпинення сьогоднішніх тенденцій, хто б не став Президентом України, йому доведеться витрачати час на те, щоб доводити всьому світу, що Україна цивілізована держава, щоб заспокоїти Захід і Схід, замість того, щоб працювати над нагальними питаннями, необхідними для України.

UNIAN

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG