Доступність посилання

ТОП новини

"Наша Україна" вимагає порушити справу проти "Нового друку" за виготовлення порнографії.


Виборчий штаб кандидата в президенти Віктора Ющенка вимагає від Генеральної прокуратури порушити кримінальну справу проти друкарні "Новий друк" за виготовлення порнографічної продукції.

Про це від імені штабу заявив народний депутат Микола Томенко. Він зазначив, що депутати "Нашої України" у друкарні "Новий друк", співвласником якої є син парламентарія Валерія Пустовойтенка - В''ячеслав, крім політичної агітаційної продукції, спрямованої проти Ющенка, знайшли порнографію.

Водночас, заступник генерального директора друкарні "Новий друк" Надія Квітка відкинула обвинувачення, висунуті штабом. "У нас є документи, у нас є дозвіл - це усе еротика", - цитує Квітку агентство Українські новини. За її словами, у друкарні на руках є дозвіл на виготовлення такої продукції, виданий Кабінетом Міністрів, а також дозвіл Державного комітету з інформаційної політики, підписаний його головою Іваном Чижем.

У ніч з 2 на 3 жовтня депутати від блоку "Наша Україна" знайшли в типографії "Новий друк" склад агітаційної літератури, спрямованої на дискредитацію Ющенка.

Українські новини

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG