Доступність посилання

ТОП новини

ПОРОШЕНКО ЗАЯВЛЯЄ, ЩО ВЕДУЧИЙ ІСТV КІСЄЛЬОВ ВИКОРИСТОВУЄ ТІ Ж САМІ МЕТОДИ, ЩО Й СКАНДАЛЬНО ВІДОМИЙ ДОРЕНКО.


Народний депутат України Петро ПОРОШЕНКО зазначає, що головний редактор служби інформації каналу ІСТV Дмітрій КІСЄЛЬОВ "діє за тією ж схемою і використовує ті ж саме методи, що й скандально відомий Сергій ДОРЕНКО, який здобув свою "славу" під час попередньої парламентської кампанії в Росії". Про це УНІАН повідомили у прес-службі депутатської партійної групи "Солідарність" фракції "Наша Україна" у ВР України.

Зокрема, П.ПОРОШЕНКО вважає, що "замість проведення справжнього журналістського розслідування щодо отруєння Віктора ЮЩЕНКА, замість професійного підходу до справи та пошуку відповідей на головні питання: хто? чим? за що?, провладні засоби масової інформації загалом, і Д.КІСЄЛЬОВ у своїй програмі "Подробно" зокрема, із натхненням виконують роль у розкрутці сценарію проти народного кандидата з використанням брудних методів чорного PR".

П.ПОРОШЕНКО переконаний, що головним для тимчасової слідчої комісії ВР з розслідування обставин отруєння кандидата на пост Президента України В.ЮЩЕНКА повинен був стати фаховий аналіз фактів. Він вважає, що "попередній звіт, не повинен був базуватись на даних фальшивого прес-релізу, що було доведено, та коментарях лікарів, які не бачачи пацієнта, всупереч офіційній заяві МОЗ України, роблять так би мовити "дистанційну діагностику" хворого, що слугує приводом для усіляких інсинуацій".

П.ПОРОШЕНКО наголошує:" Наслідком таких необґрунтованих дій стало те, що на основі цього поспіхом зробленого непрофесійного попереднього звіту, на кухні "а-ля ДОРЕНКО – КІСЄЛЬОВ" було підготовлено брудний продукт, який з натхненням виплескує на глядачів ведучий програми "Подробно"".

"У будь-якого журналіста є привілейоване право говорити те, що він думає, і ніхто не може в нього це право відібрати. Також, одним з головних постулатів журналістики є об''єктивна подача матеріалу. І тому, в прямому ефірі, якщо він дійсно є прямим, слід подавати дві точки зори, аби глядач мав змогу самостійно визначатись де правда, а де брехня", - наголосив П.ПОРОШЕНКО.

За його словами, "подача телеканалом ІСТV в програмі "Подробно" третю передачу поспіль лише однієї позиції та відмова від прямої дискусії свідчить про те, що вони бояться правди так само, як таргани - світла. Саме цим вони відрізняються від об''єктивних каналів, які дають змогу в прямому ефірі висловити свою думку всім, які надають можливість аргументовано довести власну позицію будь-кому".

UNIAN

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG