Доступність посилання

ТОП новини

"ЄДНІСТЬ" ЗАКЛИКАЄ СИЛОВІ СТРУКТУРИ ПРИПИНИТИ САМОЧИНСТВО У ВІДНОШЕННІ ДО КАНДИДАТА В ПРЕЗИДЕНТИ ОМЕЛЬЧЕНКА.


Українська партія "Єдність" закликає силові структури припинити самочинство у відношенні до кандидата на пост Президента України, лідера партії Олександра ОМЕЛЬЧЕНКА і служити букві Закону.

Про це йдеться в заяві президії партії "Єдність", переданій УНІАН. "Партія "Єдність" висловлює гнівний протест діям правоохоронних органів і вимагає негайно припинити самочинство у відношенні до кандидата у Президенти, лідера партії О.ОМЕЛЬЧЕНКА", - наголошується у заяві.

У тексті документу, зокрема, зазначається, що "розповсюджене в ЗМІ повідомлення про вилучення у Центральній виборчій комісії підписів на підтримку кандидата на пост Президента України О.ОМЕЛЬЧЕНКА глибоко схвилювало членів Української партії "Єдність".

"Ми вже звикли до постійних нападок на нашого лідера з боку окремих політично-олігархічних сил. Але ситуація з підписними листами, які активісти партії зібрали в усіх без винятку регіонах України з чітким дотриманням чинного законодавства, просто шокує своїм цинізмом і зухвалістю", - йдеться у документі.

У заяві підкреслюється, що "кроки", до яких останнім часом вдаються силові структури, її автори "не можуть розцінювати інакше, як спланований у високих кабінетах наступ на місцеву демократію, на самоврядні органи, зрештою, на гарантовані Конституцією засади народовладдя як такого".

Як повідомляв УНІАН, 12 жовтня Генеральна прокуратура України заявила, що вона вилучила у Центральній виборчій комісії України декілька підписних листів на підтримку кандидата на пост Президента України, Київського міського голови О.ОМЕЛЬЧЕНКА. За повідомленням Генпрокуратуру, місяць тому під час одержання хабара було затримано працівника однієї зі столичних райдержадміністрацій і порушено кримінальну справу.

"Під час її розслідування переглядалися документи обвинуваченого. Серед них були виявлені чернетки підписних листів на підтримку кандидата у Президенти О.ОМЕЛЬЧЕНКА із заповненими даними. Експертиза показала, що усі підписи, ніби-то зібрані на цих листах, були виконані однією особою – тим же чиновником, заарештованим за хабарництво. Згодом, у райдержадміністрації вилучили ще кілька подібних чернеток з фальшивими підписами. Аби провести всебічне розслідування і розставити усі крапки над і столична прокуратура вилучила у ЦВК кілька підписних листів на підтримку О.ОМЕЛЬЧЕНКА", - зокрема, повідомила Генпрокуратура.

У свою чергу, довірена особа кандидата на пост Президента України Віктора ЮЩЕНКА в загальнодержавному окрузі Микола КАТЕРИНЧУК заявив, що "безпрецедентна акція з виїмкою в ЦВК підписів кандидата у президенти О.ОМЕЛЬЧЕНКА є свідченням того, що практично іде не тільки зміна політичного курсу в країні, а є намагання тиснути на всіх, хто може мати іншу позицію".

UNIAN

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG