Доступність посилання

ТОП новини

ОФІСУ КОАЛІЦІЇ "СВОБОДА ВИБОРУ" ВИЛУЧЕНО ДОКУМЕНТИ.


Сергій Собуцький

З офісу коаліції "Свобода вибору" вилучено документи коаліції. Про це сьогодні на прес-конференції в агентстві УНІАН повідомив координатор коаліції "Свобода вибору" Владислав КАСЬКІВ. "Тільки-но нам повідомили про те, що вилучили документи", - сказав він.

В.КАСЬКІВ зазначив, що в офісі секретаріату коаліції зберігалися як договори з міжнародними організаціями, такими як ОБСЄ та Рада Європи, так і результати моніторингу фінансування передвиборчих кампаній і моніторингу списків кандидатів.

"Що найбільш прикро, що це сталося в той момент, коли результати моніторингів мали оголошуватися", - зазначив В.КАСЬКІВ.

Як повідомляв УНІАН, сьогодні вранці співробітники Служби безпеки України увірвалися до офісу коаліції "Свобода вибору" та провели обшук на підставі постанови СБУ, підписаної майором Юрієм ПРИЙМАКОМ про обшук в офісі Громадянської кампанії "Пора".

Прес-служба СБУ повідомила, що обшук в офісі коаліції "Свобода вибору" у Києві проводився у рамках чинного законодавства і був санкціонований прокуратурою та судом.

UNIAN

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG