![](http://gdb.rferl.org/5EC7D564-3D8D-414F-B8D0-DFDF3F2100F8_w250.jpg)
Візит Віктора Ющенка до Кіровограда відбувався за умов тиску на його прихильників. Цього дня у вищих навчальних закладах навчальний процес перенесли на другу половину дня, а у всіх школах обласного центру оголосили батьківські збори.
На площі імені Кірова, яка є найбільш пристосованою для проведення багатолюдних зустрічей і яку оголосили місцем зустрічі виборців з Віктором Ющенком, розмістили пересувний зоопарк.
Кандидат на посаду Президента України Віктор Ющенко під час виступу на майдані Богдана Хмельницького висловив оцінку дій обласної державної адміністрації.
![](http://gdb.rferl.org/131C70C4-4902-4D96-8A79-4B841354DA06_w250.jpg)
“Це не Ваша площа. Це для ослів. Для баранів. Для козлів. Але не для Вас”.
Я хочу одне сказати, що прийде час і ті дядьки, які сидять у обласній державній адміністрації, під чистим прапором України, звідти підуть. Моє одне лише бажання, як поїде той зоопарк, щоб усі клоуни поїхали з обласної адміністрації, починаючи з голови обласної адміністрації”.
На зустрічі з Віктором Ющенком оприлюднили звернення студентів кількох вищих начальних закладів Кіровограда до Міністра освіти України.
Зокрема, студенти історичного факультету Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Вінниченка висловили занепокоєння і з приводу формування навчального плану на 30 жовтня.
![](http://gdb.rferl.org/2C0BFEC7-E3E6-4D31-8E7C-2B159CC4707B_w250.jpg)
Схожі звернення написали і студенти Льотної академії у Кіровограді.
Вже в інтерв’ю журналістам Віктор Ющенко висловив свою думку і з приводу візиту в Україну Президента Росії Володимира Путіна:
“Я добре знаю, що Президента України обирають не у Варшаві і не у Москві. Його обирає український народ. Хотілося, щоб це добре розуміла і російська сторона. Її приїзд українською владою буде використовуватися у політичному виборчому сценарії. Це факт.
![](http://gdb.rferl.org/5574BC07-2B30-40D7-9D47-156A2040274D_w250.jpg)
Я хочу зараз сказати, що всі провокації, які будуть на Сході, Півдні, Центрі України, проводитиме протилежна сила. Всі інциденти, які будуть відбуватися на параді 28 жовтня, не матимуть жодного відношення до блоку “Наша Україна” і його прихильників”.
Під час перебування у Кіровограді Віктор Ющенко виступив і у прямому ефірі телекомпанії “Стимул”.