Доступність посилання

ТОП новини

ОМЕЛЬЧЕНКО ЗАКЛИКАЄ КАНДИДАТІВ І ЇХНІХ ПРИХИЛЬНИКІВ ЧІТКО ДОТРИМУВАТИСЯ ЗАКОНОДАВСТВА І СТАНДАРТІВ ПОЛІТИЧНОГО СУПЕРНИЦТВА НА ВИБОРАХ.


Кандидат на пост Президента України, голова Української партії „Єдність”, Київський міський голова Олександр ОМЕЛЬЧЕНКО з метою недопущення негативних процесів, здатних дестабілізувати політичну ситуацію в країні, звернувся до усіх кандидатів у Президенти і їхніх прихильників із закликом чітко дотримуватися Конституції і законодавства України, а також європейських норм і стандартів політичного суперництва у відповідальний момент. Про це йдеться у зверненні, текст якого передано агентству УНІАН.

“Наближається доленосна подія в історії нашої незалежної держави – вибори Президента України. Результат цього волевиявлення стане вирішальним етапом для подальшого демократичного розвитку суспільства, забезпечення прав, свобод і добробуту кожної людини. Саме тому вибори Президента мають відбутися на засадах прозорості, відкритості, толерантності та цивілізованої політичної конкуренції”, - йдеться у зверненні.

Звертаючись до кандидатів, О.ОМЕЛЬЧЕНКО зазначає, що усвідомлюючи свою історичну місію і відповідальність перед суспільством, кандидати на високий державний пост повинні зосередити зусилля на створенні умов для здійснення громадянами вільного, свідомого вибору.“Саме від нашої виваженості та мудрості великою мірою залежить громадянський спокій в країні, а також зміцнення авторитету України у світовому співтоваристві.

Я звертаюся до кандидатів на пост Президента України, всіх органів державної влади та органів місцевого самоврядування, до керівників підприємств, установ і організацій, до кожного виборця з проханням зробити все можливе для того, щоб сьогоднішні вибори пройшли організовано та конструктивно! Адже успішне проведення вільних, чесних і справедливих виборів та визнання суспільством їх результатів – важлива ознака демократичної зрілості держави”, - зазначається в документі.

О.ОМЕЛЬЧЕНКО побажав усім претендентам на найвищий державний пост гідно завершити передвиборчу кампанію, а українському народу – зробити мудрий вибір заради щасливого майбутнього держави.

УНІАН

ВИБІР ЧИТАЧІВ

XS
SM
MD
LG