Доступність посилання

ТОП новини

ЗІНЧЕНКО НАЗВАВ ОСНОВНОЮ ТЕХНОЛОГІЄЮ ФАЛЬСИФІКАЦІЙ ВИКРИВЛЕННЯ СПИСКІВ ВИБОРЦІВ


Керівник Центрального виборчого штабу Віктора ЮЩЕНКА Олександр ЗІНЧЕНКО називає основною технологією фальсифікацій результатів голосування - викривлення списків виборців.

Керівник Центрального виборчого штабу Віктора ЮЩЕНКА Олександр ЗІНЧЕНКО називає основною технологією фальсифікацій результатів голосування - викривлення списків виборців.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав сьогодні на прес-конференції.

"На сьогодні найбільша проблема – цілеспрямована робота по викривленню списків", - наголосив О.ЗІНЧЕНКО, додавши, що перекручування відбувається навіть після того, як виборці за кілька днів до дня голосування перевірили наявність своїх правильних даних у списках.

За його словами, фальсифікації списків виборців у таких масштабах ще не було в Україні на жодних виборах.

"Ця технологія спрямована на фальсифікацію приблизно однієї третини голосів прихильників В.ЮЩЕНКА", - зазначив він.

Іншим методом фальсифікації виборів О.ЗІНЧЕНКО назвав вчорашню вечірню спробу на ряді виборчих дільниць виключити зі складу дільничних комісій не лише представників лідера "Нашої України", але й інших опозиційних кандидатів. На його думку, влада таким чином намагалася досягти "тотальної переваги" та можливості проводити при підрахунку голосів будь-які цифри.

Ще однією технологією фальсифікацій О.ЗІНЧЕНКО назвав численні голосування тих самих людей за відкріплювальними талонами по різних дільницях.

Він додав, що команда В.ЮЩЕНКА "робила ставку на свідомість наших громадян, їх невичерпну силу та мудрість". За словами керівника штабу, команда кандидата у президенти переконана, що на цих виборах народ нашої держави обирає дійсно свою владу.

За його словами, приклад, який сьогодні показали громадяни України, голосуючи так, як вони бажають, а не за бажанням представників чинної влади, має викликати повагу, оскільки ні та ж Росія, ні Білорусь такого ще не бачили.

О.ЗІНЧЕНКО додав, що він "у захваті: Україна в останній тиждень показала, що не буде тримати на горбі ні Кучму, ні Януковича, ні Медведчука".

За його словами, влада зараз "взагалі втратила відчуття, у якій державі вона живе", і абсолютно не розбирається у настроях та потребах електорату.

"Є підстави говорити, що на відверто злочинний шлях стало керівництво МВС – і вони будуть за це відповідати", - підкреслив він, додавши, що має на увазі, зокрема, міністра внутрішніх справ Миколу БІЛОКОНЯ.

UNIAN
XS
SM
MD
LG