Доступність посилання

ТОП новини

ВР ВІДМОВИЛАСЬ ПОВЕРНУТИСЯ ДО РОЗГЛЯДУ ЗАКОНОПРОЕКТУ ЩОДО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ЗАКОНУ ПРО ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА.


Верховна Рада України не підтримала пропозицію повернутись до розгляду законопроекту, яким вносяться зміни до закону України про вибори президента України. Як передає кореспондент УНІАН, за дане рішення проголосувало лише 196 народних депутатів (для результативного голосування необхідно 226 голосів - УНІАН). Як передає кореспондент УНІАН, не голосували за дане рішення майже у повному складі фракції "Регіони України", КПУ, СДПУ(О), Трудова Україна, Союз, Єдина Україна, "Демократичні ініціативи".

В.ЛИТВИН зазначив, що основними аргументами на користь підтримки внесення змін до закону про вибори президента було те, що списки виборців були складені недбало. Він зазначив, що аргументом прийняття змін до закону було те, що навіть якщо парламент прийме ці зміни то президент може не встигнути даний закон підписати і тоді виборчий процес може "бути дезорганізований".

В той же час сьогодні також не було поставлено на розгляд парламенту питання щодо процедури розгляду проекту постанови про процедуру розгляду змін до Конституції.

Голова ВР України В.ЛИТВИН зазначив, що завтра о 9 годині ранку відбудеться засідання Погоджувальної ради лідерів груп та фракцій з даного питання. Він зазначив, що якщо стане зрозуміло, що в парламенті немає 300 голосів для прийняття змін до Конституції, то тоді ці зміни будуть узгоджуватись і прийматись після президентських виборів.

UNIAN

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG