Доступність посилання

ТОП новини
19 Липень 2018, Київ 09:28

КІВАЛОВ ВВАЖАЄ, ЩО ЧИННИЙ ЗАКОН ПРО ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА ПОЛЕГШУЄ МОЖЛИВІСТЬ НЕПРАВИЛЬНОГО СКЛАДАННЯ СПИСКІВ ВИБОРЦІВ.


Голова Центральної виборчої комісії Сергій КІВАЛОВ вважає, що механізм формування списків виборців, закладений у чинному законі про вибори Президента, є таким, що полегшує можливість неправильного складання цих списків.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав сьогодні в інтерв''ю журналістам.

С.КІВАЛОВ наголосив, що ЦВК є виключно виконавцем закону, тоді як приймала цей закон Верховна Рада, водночас саме Центрвиборчком зараз має "сотні проблем" через недоопрацьованість зазначеного закону. "Інколи диву даєшся: хто приймав закон – ЦВК чи парламент? Ми – виконавці і тільки", - сказав він.

Зараз, за його словами, члени комісії намагаються вирішити проблему щодо уникнення тих порушень, які були допущені в першому турі голосування. Це, зокрема, стосується того, що багато виборців просто не потрапили у списки. С.КІВАЛОВ нагадав, що згідно із законом, складання списків виборів мають здійснювати органи місцевого самоврядування. "Спитайте в органів місцевого самоврядування, чому вони неякісно склали списки виборців.

Я думаю, ця норма була спеціально закладена в закон, щоб не було конкретного органу, який відповідає саме за цю ділянку роботи", - наголосив С.КІВАЛОВ. "Я теж хочу спитати: чому не включили тих чи інших виборців до списків? , - додав він.

UNIAN

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG