Доступність посилання

ТОП новини

Екс-прем''єр-міністр Угорщини Віктор ОРБАН запевняє, що ЄС допоможе Україні у забезпеченні чесних і прозорих виборів.


Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав сьогодні журналістам після зустрічі з кандидатом на посаду Президента України Віктором ЮЩЕНКОМ.

В.ОРБАН зазначив, що в Європі країни поділяють на два типи: перший, – в яких головне голоси виборців, і другий, – де все залежить від того, хто рахує ці голоси. "Ті країни, що відносяться до першої категорії, можна називати європейськими, і ми всі дуже хочемо, щоб Україна залишалася європейською", - сказав екс-прем''єр Угорщини. Він зазначив, що сьогодні європейські політики відчувають, з одного боку сумніви у можливості проведення чесних виборів в Україні, а з іншого боку – сподівання, що це вдасться зробити.

В.ОРБАН також висловив думку, що ЄС надіслав достатньо чіткий сигнал українській владі щодо необхідності забезпечення чесних виборів. Зокрема і тим, що надіслав велику кількість своїх спостерігачів. При цьому, за словами депутата Європарламенту, під час голосування у другому турі виборів кількість спостерігачі може бути навіть збільшена. В.ОРБАН підкреслив, що і в Угорщині, і в ЄС в цілому потрібен надійний і стабільний партнер – Україна. А стабільною, за його словами, не може бути країна, в якій немає демократії. При цьому екс-прем''єр Угорщини закликав український народ вірити у свої сили і у демократичні цінності. "Український народ достатньо сильний, щоб чесні вибори відбулися", - сказав В.ОРБАН.

У свою чергу В.ЮЩЕНКО повідомив журналістам, що під час зустрічі віч-на-віч з В.ОРБАНОМ ознайомив його із розвитком ситуації в Україні. Він також висловив подяку усім представникам західних демократій, які, не надаючи підтримки конкретним політичним силам, закликають владу до проведення чесних і прозорих демократичних виборів. "Ми аплодуємо кожній стороні, яка долучається до цієї проблеми", - сказав В.ЮЩЕНКО.

UNIAN

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG