Доступність посилання

ТОП новини

НА ЛЬВІВЩИНІ ВІДБУВАЄТЬСЯ ШИРОКОМАСШТАБНЕ ПОРУШЕННЯ ПРАВ ЛЮДИНИ – КЕРІВНИК ОБЛАСНОГО ШТАБУ ЮЩЕНКА.


На Львівщині відбувається широкомасштабне порушення прав людини, заявив сьогодні на прес-конференції у Львові керівник обласного штабу Віктора ЮЩЕНКА, народний депутат Петро ОЛІЙНИК, коментуючи тиск, який чиниться на державних службовців Львівщини.

Як передає кореспондент УНІАН, П.ОЛІЙНИК розповів, що останні два тижні на службовців з усіх державних уставнов, зокрема, правоохоронців, податківців, лісників, митників, пожежних, залізничників, лікарів, військових, працівників соціальних служб чиниться тиск з метою забрати у них та членів їхніх родин паспорти або відкріпні посвідчення.

Керівники пожежної служби отримують по 20-30 документів на закриття певних приватних підприємств через "незадовільний" стан безпеки, з якими вони йдуть до керівників цих підприємств і вимагають здати відкріпні талони працівників підприємств.

"Уже зафіксовано два пограбування виборчих дільниць, де вкрали лише відкріпні посвідчення. Одне масове викрадення відбулося у 125-й ТВК, а друге у 15-й дільниці 117-го округу, однак на цій дільниці було вкрадено лише 36 талонів (від номера 745501 до номера 745537), оскільки всі інші вже були забрані виборцями", - повідомив П.ОЛІЙНИК.

UNIAN

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG