Доступність посилання

ТОП новини

ГРИЩЕНКО СПОДІВАЄТЬСЯ, ЩО НОВИЙ ПРЕЗИДЕНТ ПРОДОВЖИТЬ ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ТА ЄВРОАТЛАНТИЧНОЇ ІНТЕГРАЦІЇ УКРАЇНИ.


Міністр закордонних справ України Костянтин ГРИЩЕНКО сподівається, що новообраний Президент України продовжить вирішення проблем європейської та євроатлантичної інтеграції України.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він заявив журналістам сьогодні в ході телефонної "гарячої лінії" в Кабінеті Міністрів України.

За словами К.ГРИЩЕНКА, українські інтереси насамперед залежать не від "особистості того чи іншого керівника", а від географічного розташування. "Звичайно, що наше майбутнє пов''язане з Європою, і не тільки з її ринками, але ще й зі сприйняттям європейських цінностей", - зазначив він.

Саме тому, додав керівник МЗС, Україна має зосередити свої зусилля на вирішенні питання вступу до Світової організації торгівлі, інших міжнародних організацій. Але при цьому він не виключає, що "можуть коригуватися деякі пріоритети на якихось етапах. Інша справа, як краще вирішувати ці питання".

На переконання К.ГРИЩЕНКА, головним завданням України на шляху до Європи має бути "формування економіки на рівні європейських стандартів", а також вирівнювання рівня життя. "Щоб впевнено вести переговори з ЄС, - наголосив він, - нам необхідна сильна економіка, не стільки показники, а її реальний стан".

К.ГРИЩЕНКО переконаний у тому, що "майбутнє України залежить від того, наскільки ми зможемо реалізувати свій економічний потенціал". Для того щоб Україна адаптувалася у Європі, вважає К.ГРИЩЕНКО, "ми повинні побудувати Європу у себе вдома", а це "вимагає зусиль професіоналів".

UNIAN

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG