Доступність посилання

ТОП новини

ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ ВР ЗАПЛАНОВАНА НА ЗАВТРА


23 листопада о 14.00 передбачається проведення позачергової сесії Верховної Ради України. Про це повідомила лідер БЮТ Юлія ТИМОШЕНКО. За її словами, о 10.00 має відбутися засідання фракцій і груп парламенту, де народні депутати висловлять своє ставлення до проведення позачергової сесії. О 12.00 має відбутися Погоджувальна рада лідерів груп і фракцій парламенту.

23 листопада о 14.00 передбачається проведення позачергової сесії Верховної Ради України.

Про це повідомила лідер БЮТ Юлія ТИМОШЕНКО.

За її словами, о 10.00 має відбутися засідання фракцій і груп парламенту, де народні депутати висловлять своє ставлення до проведення позачергової сесії.

О 12.00 має відбутися Погоджувальна рада лідерів груп і фракцій парламенту.

Як повідомив в інтерв''ю журналістам Голова Верховної Ради України Володимир ЛИТВИН, згідно з Конституцією України, позачергова сесія має бути скликана спікером на вимогу 150 народних депутатів. Він зазначив, що сьогодні було подано звернення щодо скликання такої сесії і впродовж трьох днів вона має бути скликана.

За його словами, на сьогодні стоїть питання щодо порядку денного даної сесії.

Він зазначив, що для затвердження її порядку денного необхідно набрати 226 голосів депутатів. В.ЛИТВИН зазначив, що пропонував сформулювати питання порядку денного "Про політичну ситуацію, яка склалася у зв''язку з проведенням другого туру президентських виборів".

На його думку, таке засідання є доречним, оскільки "потрібно, щоб менше говорила вулиця, а більше говорили політики".

UNIAN18.18

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG