Доступність посилання

ТОП новини

Громадянська кампанія “Пора” повідомила про намір перенести свої намети з центральної вулиці Києва – Хрещатика – до вулиці Банкової, де знаходиться Адміністрація Президента України, та дачі Леоніда Кучми у Кончі-Заспі


Активісти “Пори” таким чином посилюють пікетування президентських об’єктів. Річниця кампанії Анастасія Безверха не виключає, що активісти “Пори” підуть на зустріч Леонідові Кучмі і пропустять його на кілька хвилин до робочого кабінету на Банковій:

“Таке рішення ухвалять люди, які будуть безпосередньо займати позицію на вході. Я думаю, що у тому випадку, якщо Кучма справді доведе, що готовий іти на компроміси і підпише потрібні документи, то його пустять. В разі, якщо він зайде, але потім цього не виконає – це призведе до ще більш рішучих настроїв і наслідків”.

Раніше Леонід Кучма поставив опозиції ультиматум: він обіцяє підписати зміни до закону “Про вибори президента” щодо дозволу друкувати виборчі бюлетені і на поліграфічному підприємстві “Україна” лише у тому випадку, якщо буде розблокована Адміністрація Президента.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG