Доступність посилання

ТОП новини

Прихильники Віктора Януковича в Одесі вимагають скасування результатів голосування 26 грудня.


Петро Каландирець

Намети прихильників Януковича в Одесі
Одеса, 29 грудня 2004 - На Куликовому майдані в Одесі, біля пам’ятника ватажку більшовиків Володимиру Леніну, встановлені три намети з гаслами “Наш вибір – Янукович”. Менше десяти постійних учасників акції, прихильників провладного кандидата, вночі у наметах не сплять. Вони сидять на дерев’яних лавках .

Прихильники Віктора Януковича повідомили, що “таким чином висловлюють свій протест проти незаконних і антиконституційних виборів, під час яких права на голос позбавили чимало громадян України. Ми не можемо визнати ці вибори легітимними, навіть враховуючи те, що чимало країн Заходу назвали виборчий процес 26 грудня чи не найбільш демократичним. Ми хочемо, щоб ці вибори були доведені до кінця і проголосували всі люди, які мають на це конституційне право”.

Вони висловлюють переконання, що наметове містечко на Куликовому майдані “зростатиме”.

Стало відомо, що протести прихильників Віктора Януковича в Одесі “проходять за підтримки Партії регіонів, проросійської громадської організації “Єдіноє отєчєство”. Лідером місцевої організації Партії регіонів є нинішній Одеський міський голова Руслан Боделан, який одразу після початку акцій протесту опозиції на Майдані незалежності у Києві, під час засідання представників Рад різних рівнів Одеської області пообіцяв нагадати, що таке “новоросійський край” і “новоросійський робітничий клас”...

З прихильниками Януковича спілкується депутат Одеської міськради Георгій Селянін
До майже другої години ночі 29 грудня з присутніми біля наметів дискутував депутат Одеської міської Ради та лідер громадської організації “Наш дім – Одеса” Георгій Селянин.

Він висловив думку, що прихильники Януковича поводять себе досить мирно, у порівнянні з їхньою поведінкою перед першим та другим турами голосування.” Мені з великими зусиллями, сподіваюся, вдалося переконати частину тут присутніх у тому, що слово “фашизм” не коректно згадувати поруч з прізвищем пана Ющенка, що лідер блоку “Наша Україна” є щиро віруючою в Бога людиною”.

Георгій Селянин переконаний, що “організована нині акція стимулюється представниками місцевої влади. Мій досвід роботи на місцевому рівні наштовхує мене на думку, що нинішній Одеський міський голова Руслан Боделан звик завжди все робити чужими руками. Нині він маніпулює настроями певної частини одеситів, які прихильно ставляться до Віктора Януковича. Але, я гадаю, що час розставить все на свої місця і найближчим часом одесити наближатимуться до істини, отримуючи максимально об’єктивну інформацію, зокрема, через київські ЗМІ”.
XS
SM
MD
LG