Доступність посилання

ТОП новини

Сьогодні Верховний Суд почав розгляд скарги кандидата на Президента Віктора Януковича, який оскаржує постанову ЦВК про встановлення результатів президентських виборів


Упродовж сьогоднішнього засідання суд двічі відхилив клопотання позивачів щодо відсторонення від справи судді Григор’євоï та усієï палати з цивільних справ, а також відмовив у передачі справи пленуму Верховного Суду та Вищому адміністративному суду. Верховний Суд продовжить розгляд справи завтра о 10-ій годині ранку


Представники Януковича просять також розглянути і можливість проведення повторних виборів.

Упродовж сьогоднішнього засідання суд двічі відхилив клопотання позивачів щодо відсторонення від справи судді Григор’євоï та усієï палати з цивільних справ, а також відмовив у передачі справи пленуму Верховного Суду та Вищому адміністративному суду.

Представляти інтереси Віктора Януковича дозволили трьом швейцарським адвокатам, хоча, згідно з повідомленнями, жоден з них не володіє українською мовою, вони знайомляться зі справою у перекладах на французьку, а раніше мали кілька днів на ознайомлення з українськими законодавством. Натомість Верховний Суд не допустив до участі у судовому процесі лідера Прогресивноï соціалістичної партіï Наталі Вітренко, яка хотіла виступати як зацікавлена особа або як свідок.

Вистпаючи сьогодні на прес-конференціï, сам Віктор Янукович заявив:

“Все, що я просив у Верховного Суду – це об’єктивного підходу, справедливого і прозорого процесу за участі засобів масовоï інформаціï. Але, як виявилося, прозорість, справедливість та рівність – ці принципи застосовуються в Украïні вибірково і тільки для окремих осіб”.

Представник Януковича у ЦВК Нестор Шуфрич сьогодні вкотре заявив, що у випадку вердикту суду не на користь позивача, прихильники колишнього прем’єра можуть розпочати акціï масового протесту.

Верховний Суд продовжить розгляд справи завтра о 10-ій годині ранку.
XS
SM
MD
LG