Доступність посилання

ТОП новини

Минулої ночі, приблизно о пів на третю, після майже чотирьох годин перебування у нарадчій кімнаті, колегія суддів палати у цивільних справах Верховного Суду України заявила про закриття судового процесу за скаргою кандидата на посаду Президента України Віктора Януковича про визнання виборів такими, що не відображають волевиявлення громадян України


Про це оголосив головуючий в суді Анатолій Ярема. За його словами, Верховний Суд, дослідивши матеріали справи, заслухавши пояснення сторін, не взяв до уваги доводи заявника щодо бездіяльності ЦВК у підготовці та організації проведення повторного голосування другого туру виборів 26 грудня, а також проведення самих виборів. Крім того, суд не визнав доведеними аргументи заявника щодо порушення прав виборців та прав осіб, які брали участь у виборчому процесі. Рішення суду є остаточним і оскарженню не підлягає.

Центральна виборча комісія опублікувала сьогодні в газетах “Голос України” та “Урядовий кур’єр” постанову про перемогу Віктора Ющенка на виборах Президента.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

XS
SM
MD
LG