Доступність посилання

ТОП новини

Виконувачем обов’язків прем’єр-міністра України призначена Юлія Тимошенко, повідомила прес-служба Президента


Віктор Ющенко видав іще кілька указів про нові призначення. Народний депутат Петро Порошенко став секретарем Ради національної безпеки й оборони. Керівник виборчої кампанії Ющенка Олександр Зінченко отримав нову для України посаду - державного секретаря. Віктор Ющенко ліквідував Адміністрацію Президента і створив іншу структуру, що називатиметься Секретаріат Президента України. Саме її і очолить пан Зінченко.


Відповідний указ він підписав сьогодні перед відльотом до Москви. Кандидатуру Тимошенко має тепер затвердити Верховна Рада.

Віктор Ющенко видав іще кілька указів про нові призначення. Народний депутат Петро Порошенко став секретарем Ради національної безпеки й оборони. Раніше його називали як можливого претендента на прем’єрську посаду.

Керівник виборчої кампанії Ющенка Олександр Зінченко отримав нову для України посаду - державного секретаря. Віктор Ющенко ліквідував Адміністрацію Президента і створив іншу структуру, що називатиметься Секретаріат Президента України. Саме її і очолить пан Зінченко.
XS
SM
MD
LG