Доступність посилання

ТОП новини

Генеральна прокуратура України закрила усі кримінальні справи, порушені у 1996 році проти Юлії Тимошенко і керівників корпорації "Єдині енергетичні системи України" Олександра Тимошенка, Геннадія Тимошенка, Антоніни Болюри, Євгена Шаго і Лідії Сокольченко


Про це повідомив сьогодні на прес-конференції у Києві генеральний прокурор України Святослав Піскун. Він сказав, що таке рішення ухвалив ще у грудні після того, як у Сполучених Штатах Америки було закрите провадження і є офіційний лист, що "питань до Юлії Тимошенко немає".


Про це повідомив сьогодні на прес-конференції у Києві генеральний прокурор України Святослав Піскун.

Він сказав, що таке рішення ухвалив ще у грудні після того, як у Сполучених Штатах Америки було закрите провадження і є офіційний лист, що "питань до Юлії Тимошенко немає".

Віднині припинено міжнародний розшук родичів і колишніх ділових партнерів виконувача обов`язків прем''єр-міністра України Юлії Тимошенко. Про це повідомив Радіо Свобода перший заступник керівника бюро Інтерполу в Україні Григорій Пасічник:

"У звязку із закриттям Генеральною прокуратурою України кримінальних справ стосовно Шаго, Сокольченко та Тимошенко О. Г. припинений міжнародний розшук зазначених осіб. Вся інформація необхідна зараз передана для Генерального секретаріату в Ліоні. І він вивчає ці матеріали. Вони роблять це дуже швидко й оперативно. Я думаю десь через годину-через півтори вся інформація, яка є на всіх сайтах буде знята."
XS
SM
MD
LG