Доступність посилання

ТОП новини

Одеса побачила Помаранчеву революцію у фотографіях.


Петро Каландирець


Одеса, 1 лютого 2005 - Відомий одеський фотохудожник Олег Куцький став автором виставки світлин, яка відкрилася у приміщенні Центру реабілітації дітей-інвалідів. Назва виставки “Сто миттєвостей Помаранчевої революції”.

Відкрита в Одесі виставка стала популярною не лише серед численних прихильників нинішнього Президента України. Її із зацікавленням відвідують і прихильники голови Партії регіонів, вже екс-кандидата на посаду Президента України Віктора Януковича. Це яскраво відображено у відгуках багатьох глядачів на побачене.

Фотохудожник Олег Куцький є знаним автором, його роботи мають у власних колекціях шанувальники творчості не лише в Україні.

Під час Помаранчевої революції Олег Куцький щодня перебував у Києві і робив фотографії.


“Перш за все, я мав за мету просвітити мешканців Одеси, які голосували за Віктора Януковича, і показати події, які мали місце на майдані Незалежності, біля Верховної Ради та адміністрації Президента у Києві, настрої, які тоді панували у столиці. Цей настрій має дійти і до Одеси, адже і сьогодні тут панують чиновники, які конкретними діями робили все для перемоги провладного кандидата. Вони і сьогодні заспокоюють себе надією, не розуміючи, що їхній час уже став історією. Важливим фактором є те, що на розсуд глядача в Одесі представлені документальні фотографії, присвячені подіям у Києві”,- сказав під час відкриття виставки фотохудожник Олег Куцький.

Виставка “Сто миттєвостей Помаранчевої революції” без сумніву зацікавила одеситів.


Олег Куцький: “Приходить дуже багато людей, які голосували за Віктора Януковича. Вони пишуть дуже цікаві відгуки. Мене це тішить, бо виставку цю я робив, перш за все, не для “помаранчевих”, а для тих, хто голосував тоді за провладного кандидата. Я точно знаю, що деякі люди після огляду моїх робіт змінили свої думки. Деякі з них уже не кричать “Слава” Януковичу. Мені дуже приємно було прочитати відгук, що я не лише гарний фотограф, але і вдалий психотерапевт. Для цього і робилася ця виставка”.

В інтерв’ю радіо “Свобода” Олег Куцький повідомив, що має намір цими днями доповнити експозицію фотографіями з інавгурації Президента України Віктора Ющенка і оголосив величезну подяку за допомогу в організації виставки директору Центру реабілітації дітей-інвалідів Борису Литваку і Леоніду Сидорському.

Він висловив жаль, що жодного зацікавлення до відкритої в Одесі виставки не виявили представники обласного штабу “Наша Україна”.

Одна з робіт Олени Ватан "ТАК"
Олег Куцький: “Представники “Нашої України” Володимир Курінний та п. Голокоз тут навіть не були. Можете собі уявити. Я їх запрошував, щоб хоч прийшли і подивилися. Прикро, що це їм не потрібно”.

Серед глядачів відкритої в Одесі виставки можна побачити і художницю Олену Ватан. Її малюнки під час візиту до Одеси у 2002 році оглядав Віктор Ющенко. Одну з робіт отримав навіть у подарунок.
XS
SM
MD
LG