Доступність посилання

ТОП новини

УРП “Собор” в Одесі проти скасування пільг для студентів.


Петро Каландирець

Учасники акції протесту
2 лютого молодіжне крило Одеськоі обласної організації Української республіканської партії ,,Собор” ініціювало проведення пікетування Управління Одеської залізниці. Організатори акції протестували проти скасування пільг для студентів, на час зимових канікул, які запровадило керівництво Одеської залізниці.

Заклик Молодого “Собору” до студентів вищих начальних закладів Одеси – прийти і взяти участь у спільній акції протесту – мав успіх. Під прапори УРП “Собор” цього дня стали чимало молодих людей.

Як повідомив журналістам Голова Одеської обласної організації УРП “Собор” Федір Нарійчук: “В Одесі нині відбуваються дивні речі. Вимикають тепло, воду. Тепер незаконно скасували пільги для студентів. Тепер Одесою ходять чутки і претензії: “Ось що ваша влада і ваш Ющенко приніс...” Триває справжній саботаж, підрив новообраної влади”“.

Учасники акції протесту
Федір Нарійчук наголосив на необхідності поновлення пільг для студентів на Одеській залізниці. “Ми не можемо стояти осторонь нинішніх подій”.

Учасники акції спрямували звернення до виконуючої обов’язки прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко.

“Керівництво Одеської залізниці скасувало пільговий проїзд залізничним транспортом для студентів під час зимових канікул в 2005 р. ,,Нововведення” відбулося за розпорядженням керівництва Одеської залізниці , яке заборонило пільговий продаж квитків для студентської молоді. Такий порядок запроваджений лише на Одеській залізниці і не розповсюджений на інших залізницях України . Незаконні дії одеських залізничних чиновників боляче вдарили по збіднілому студентському бюджету. Більшість студентської молоді втратило можливість приїздити до своїх батьків, які є єдиним джерелом для їхнього існування.

Будинок управління Одеської залізниці
Ми, учасники пікету розцінюємо такі дії не лише як акт направлений проти студентів, але й спробу структур колишньої влади породити невдоволення серед молоді і з компрометувати нову українську владу на чолі з народним президентом В. Ющенко”, наголошено у зверненні.

Його автори вимагають “скасувати незаконне рішення керівництва Одеської залізниці щодо заборони пільгового проїзду залізничним транспортом для студентів і покарати винних”.
XS
SM
MD
LG