Доступність посилання

ТОП новини

Представники коаліції “Сила народу” вимагають відставки Одеського міського голови Руслана Боделана.


Петро Каландирець

Учасники пікету
4 лютого біля Одеської міської Ради проведені одночасно дві акції протесту. Прихильники обласних організацій партії “Наша Україна”, Соціалістичної партії України, партії “Яблуко”, Партії захисників Вітчизни провели пікет вимагаючи відставки міського голови Руслана Боделана. Тим часом, прихильники екс кандидата на посаду Президента України Віктора Януковича з проросійської організації Єдіноє отєчєство та ПСПУ провели тут мітинг на якому заявили про готовність “у разі необхідності стати на захист нинішньої міської влади”.

Цього разу ініціатором проведення пікетування з вимогою негайної відставки Одеського міського голови Руслана Боделана стала обласна організація партії “Наша Україна”. Всі інші політичні партії та громадські організації жваво приєдналися до цієї акції.

Координатор організації “Громадянський виконком” Андрій Іщенко повідомив радіо “Свобода”, що учасники пікету прийшли до будинку Одеської міськради з метою вимагати від Руслана Боделана добровільно і достроково скласти свої повноваження.

“Ми очікуємо що депутати, які представляють Одесу у Верховній Раді спрямують необхідні запити і Генеральна прокуратура України найближчим часом відкриє кримінальну справу проти Руслана Боделана за розпродаж землі у курортній зоні міста. Більшість одеситів чекають моменту коли цього, так званого господарника, приберуть з цього міста. Ми, як прихильники Віктора Ющенка, які його підтримали, чудово знаємо які порушення Законодавства мали місце під час виборів, як працював адмінресурс”, - зазначив Андрій Іщенко.

Одне з гасел на пікеті
Організатори пікету схвально зустріли рішення Верховної Ради України, яким на посаду прем’єр-міністра України призначена Юлія Тимошенко.

Серед учасників пікету був депутат Одеської міської Ради Георгій Селянін.

Про готовність підтримати вимоги представників коаліції “Сила народу” щодо дострокової відставки Одеського міського голови Руслана Боделана заявив і другий секретар обкому Соцпартії Микола Салтановський. “Тут серед нас немає жодних розбіжностей. Це закономірний процес. Ми разом виборювали перемогу на виборах Президента України і разом маємо наводити лад в Одесі і області”, вважає пан Салтановський. Саме представник фракції Соціалістичної партії України Василь Цушко нині презначений новим головою Одеської обласної державної адміністрації, замість попереднього, напередодні звільненого відповідним Указом – Сергія Гриневецького.

Прихильники Віктора Януковича захищають Руслана Боделана
Залізним парканом та невеликою групою прихильників Віктора Януковича влада убезпечила себе від учасників пікету. На організованому провладними силами мітингу, серед учасників якого були близько сотні осіб, виступав лідер проросійської організації “Єдіноє отєчєство” Валерій Кауров. Він заявив, що його прихильники не визнають Юлію Тимошенко прем”єр міністром а Віктора Ющенка Президентом України. На мітингу лунали заклики до утворення на Півдні та Сході України так званого “Новоросійського краю”.

Як відомо, кілька наметів прихильників Віктора Януковича і далі стоять на Куліковому майдані Одеси, біля пам”ятника Володимиру Леніну.
XS
SM
MD
LG