Доступність посилання

ТОП новини

“ЄВРОБАЧЕННЯ 2005”: важливо, як буде представленя Україна, а не хто представлятиме.


Віктор Міняйло


Київ, 16 лютого 2005 - Проведення в Україні пісенного конкурсу “Євробачення 2005” пройде на найвищому рівні, - запевнили сьогодні на брифінгу 2 віце-прем’єр-міністи нового уряду, які очолюють відповідний оргкомітет. Це віце-прем‘єр з питань європейської інтеграції Олег Рибачук, і віце-прем‘єр з гуманітарних і соціальних питань Микола Томенко. Саме їм президент Віктор Ющенко довірив керувати підготовкою до “Євро бачення 2005”.

Віце-прем‘єри завітали на брифінг одразу після наради оргкомітету з питань проведення пісенного конкурсу “Євро бачення 2005”. І звичайно насамперед вони говорили про гроші.

Тих 30 мільйонів гривень, які виділив попередній уряд, виявилося замало. Як повідомив Микола Томенко, нині йде пошук шляхів щоб суму збільшити, принаймні до 100 мільйонів, зокрема, розглядається варіант залучення спонсорів.

А от кількість київських готелів потрібно збільшувати не кількісно, а якісно. Про це говорив Олег Рибачук.

Олег Рибачук

Сьогодні на уряді з міністром економіки, до міністерства економіки, це, напевно, не є державною таємницею, буде входити попередник Держкомтуризму, це підноситься зараз на рівень міністерства, і ми там будемо мати повне розуміння стосовно, в тому числі і готелів, і розміщення іноземних туристів. Коли я кажу про готелі, то маю на увазі в комплексі, як будуть приймати туристів.

У нас сьогодні на оргкомітеті виступив мер міста Омельченко Олександр Олександрович і сказав, що у “меню” для туристів є 21 готель, при чому, як мінімум один тризірковий буде вступати десь в квітні, тобто до відкриття. Одним словом, я вам хочу сказати одне, що в мене немає жодних сумнівів в тому, що Україна дійсно гідно організує цей форум.

Віктор Міняйло

Віце-прем‘єр з питань європейської інтеграції Олег Рибачук також повідомив, що буде максимально спрощений візовий режим. А от чи Україна буде гідно представлена на цьому форумі. Про те, як уряд підтримує вітчизняного виконавця розповідає віце-прем‘єр з гуманітарних питань Микола Томенко.

Микола Томенко

Український народ зробив так багато для виконавця в 2005 році, що, я б сказав таким чином, цей чоловік не мав голосу, наприклад, був би Поплавським, то він би зайняв не менше 5-го місця тільки за рахунок того, що бренд України сьогодні є наскільки серйозний, модний і популярний, що можна постояти на сцені і претендувати на місце.

Тому, я думаю, що той хто буде представляти Україну має просто унікальну можливість, на відміну від Руслани, яка просто активно працювала по просуванню України і себе, віддала дуже багато творчої і креативної енергії на те, то зараз ця людина буде в набагато зручнішій ситуації.

Голос із зали

А хто вам особисто подобається?

Микола Томенко

Мені ніхто не подобається.

Олег Рибачук

Поплавський, він же сказав.

Микола Томенко

Давайте перенесемо це питання. Я вивчу репертуар всіх виконавців, подивлюся, і тоді будемо дебатувати.

Віктор Міняйло

За словами Миколи Томенка, місія уряду полягає у просуванні і представленні насамперед країни, а вже потім виконавців. А Олег Рибачук додав, що проведення “Євробачення 2005” буде за останні роки другою за значимістю подією після “помаранчевої революції”.

Наступна нарад оргкомітету відбудеться в столичному Палаці спорту, який, як запевнили обидва віце-прем‘єри, повністю відповідатиме вимогам конкурсу.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG