Доступність посилання

ТОП новини

Юрій Кармазин: “Верховний суд ухвалив рішення на користь одеситів”.


Петро Каландирець


Одеса, 18 березня 2005 - Народний депутат України, голова Партії захисників Вітчизни Юрій Кармазин повідомив, що голова Верховного Суду України Василь Маляренко змінив рішення заступника голови ВСУ Анатолія Яреми і визначив підсудність скарги екс-мера Одеси, народного депутата України Едуарда Гурвіца Приморському районному суду Одеси.

Юрій Кармазин назвав це рішення “цілком законним і очікуваним”. Голова Партії захисників Вітчизни пан Кармазин назвав винним у нинішній політичній та соціальній напрузі в Одесі нинішнього міського голову Руслана Боделана.


“Міська влада нині робить все можливе для самозбереження бо знає, що одесити не пробачать нищення санаторіїв, міських автошляхів та міжквартальних проїздів, повного зубожіння, цензури на ЗМІ, фальсифікацій під час голосування 1998 та 2002 років”, -вважає Юрій Кармазин.

Приморський районний суд Одеси продовжить 21 березня розгляд скарги народного депутата України Едуарда Гурвіца “Про визнання недійсним рішення Одеської територіальної виборчої виборчої комісії від 3 квітня 2002 року про результати голосування в єдиному одномандатному виборчому окрузі і підсумки виборів Одеського міського голови, що відбулися 31 березня 2002 року та реєстрацію обраного Одеського міського голови”...
XS
SM
MD
LG