![](http://gdb.rferl.org/FE550743-1440-450A-BDE9-BE831410F0E9_w250.jpg)
Серед присутніх на церемонії підписання були посол США в Україні Джон Гербст та заступник державного секретаря України Маркіян Лубківський.
Відповідаючи на запитання радіо "Свобода" про перспективи створення музею Голокосту в Україні, пан Лубківський сказав: "Я думаю, що такий музей має бути створений. Тема українства і єврейства нерозривно пов’язана. Нас єднають не лише приємні моменти, але, на жаль, і сумні. Таким сумним моментом є проблема Голокосту, яка, на жаль, в нерозривний вузол пов’язала українців і євреїв".