Доступність посилання

ТОП новини

Угорський Червоний Хрест зведе дитячу клініку в Індонезії.


Василь Плоскіна

Угорщина, 31 березня 2005 – Представник угорського Червоного Хреста підтвердив наміри керівництва цієї організації звести дитячу клініку на індонезійському острові Суматра, який найбільше постраждав від цунамі наприкінці минулого року. Своє рішення доброчинці з Угорщини мотивують ще й тим, що в такій активно діючій сейсмологічній зоні, як Бенґальська затока, населення, і особливо діти, завжди потребують оперативної фахової допомоги.

Нагадаю, що днями в Індонезії стався майже дев’ятибальний землетрус за шкалою Ріхтера. Є тисячі поранених а також загиблі люди. Цього разу угорські доброчинні організації наразі не повідомляли про те, що планують надати постраждалим гуманітарну допомогу. Однак представник Червоного Хреста Угорщини заявив днями, що ця благодійна установа не відмовляється від намірів звести на острові Суматра дитячу медклініку. Вона буде збудована в приморському містечку Банда Ачех, де під час минулорічної катастрофи від цунамі постраждало майже все доросле населення та діти.

Дитяча клініка обслуговуватиме передусім тих пацієнтів, які не потребують госпіталізації, уточнив заступник керівника Червоного Хреста Угорщини Ерне Като. Серед іншого в клініці передбачено відкрити постійнодіючий кабінет флюорографії, щоб запобігти поширенню епідемії туберкульозу. Згідно з оцінками, ця угорська доброчинна організація готова виділити майже 3 мільйони американських доларів на проектні роботи, будівництво й оснащення дитячої клініки. При цьому, як повідомив Ерне Като, угорські фахівці безпосередньо не виїжджатимуть на місце будівницва в Індонезію. Вони будуть координувати роботи з Угорщини за допомогою сучасних технічних засобів зв’язку.

Окрім цього інвестиційного проекту, угорський Червоний Хрест надасть кошти на створення дитячого будинку на 30 місць у Шрі Ланці. У бюджеті організації відведено на це 40 мільйонів форинтів, тобто понад 200 тис. доларів у перерахунку. За словами представника Червоного Хреста, ці гроші надійшли на рахунок установи завдяки пожертвам угорських громадян. До речі, останні висловили бажання, аби, крім надання традиційної гуманітарної допомоги, угорський Червоний Хрест взявся за втілення більш солідніших проектів. Між іншим, починаючи з 4 січня поточного року, з Угорщини у район Бенґальської затоки надійшло 18 гуманітарних вантажів головним чином у Шрі Ланку й Індонезію на загальну суму понад 1 мільйон доларів. Майже 4 мільйони доларів добровільно переказали на рахунок угорського Червоного Хреста пересічні громадяни Угорщини. Цю суму планують інвестувати в проекти робіт по відбудові приморських районів Індонезії, які найбільше постраждали від ударів цунамі.
XS
SM
MD
LG