Доступність посилання

ТОП новини

Члени профільного парламентського комітету назвали безсистемною роботу уряду щодо ліквідації наслідків аварії на Чорнобільській АЕС. Такого висновку дійшли сьогодні народні депутати, заслухавши звіт Кабміну


Проте міністр праці та соціальної політики В’ячеслав Кириленко переконаний, що чиновники на цьому етапі вже зробили більше, ніж їхні попередники.

Проте міністр праці та соціальної політики В’ячеслав Кириленко переконаний, що чиновники на цьому етапі вже зробили більше, ніж їхні попередники.

“Ми збільшили фінансування на чорнобильські соціальні програми – 24%, але збільшення фінансування не вирішує проблему виконання чорнобильського закону в повному обсязі. Тому, з одного боку, ми зробимо кроки, щоб змінити постанову, якою зараз визначається величина компенсаційних виплат чорнобильців. З іншого боку, ми будемо підходити поетапно до розв’язання кожної соціальної проблеми. Зараз ми вирішили питання для пенсіонерів, одиноких матерів, дітей-сиріт. Тепер ми будемо приступати до напрацювання нової ідеології чорнобильських виплат,” - сказав міністр.

Народний депутат Геннадій Руденко вважає, що проблему можна буде принаймні наблизити до вирішення, якщо негайно розробити проект Нацiональної програми мiнiмiзацiї наслiдкiв Чорнобильської катастрофи.

“Жити потрібно по можливостях. Я так розумію, що настав час непопулярних рішень. Уряд має виходити до ВР з реформованим законопроектом, де будуть чіткі критерії отримання допомоги. Законопроект має направити свої акценти на ліквідаторів,” - вважає народний депутат.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG