Доступність посилання

ТОП новини

Міністр оборони США Дональд Рамсфельд провів у Багдаді зустрічі з американськими військовими і новим іракським керівництвом


Американський посадовець закликав прем»єр-міністра Іраку не керуватися партійними чи груповими інтересами при формуванні нового уряду.

Американський посадовець закликав прем’єр-міністра Іраку не керуватися партійними чи груповими інтересами при формуванні нового уряду.

“Ми мали добрі переговори стосовно питань політичного процесу в Іраку. Те, що сьогодні тут відбувається, має значення не лише для цієї країни, а й для регіону та цілого світу”,- сказав міністр оборони США.

Глава іракського уряду Ібрагім аль-Джаафарі: “Фактично Сполучені Штати і сили коаліції збираються йти з Іраку, коли гарантують тут безпеку, і я не думаю, що комусь потрібна присутність іноземних військ на іракській території. Ми робимо усе для створення власних збройних сил . Потім буде узгоджений графік виведення іноземних військ”.

До середини серпня в Іраку має бути готовий проект нової конституції. В країні не припиняється насильство. Іракська влада сьогодні також повідомила, що захопила високопоставленого військового керівника колишнього режиму Саддама Хусейна.
XS
SM
MD
LG