Доступність посилання

ТОП новини

БІДНА ДУСЯ


Віктор Міняйло

Київ, 15 квітня 2005 - Збитки завдані державі незаконною діяльністю Державного управління справами становлять понад 500 мільйонів гривень і це лише те що вже доведено, - повідомили сьогодні на прес-конференції у Києві керівники головного контрольно ревізійного управління України.

Державне управляння справами так звану Дусю фахівні Коловного контрольно-ревізійного управління України (КРУ) перевіряли вперше за багато років. І виявили так багато порушень, що відчули потребу оприлюднити їх на прес-конференції.

Щоправда, як зазначив голова КРУ Микола Сивульський, за час прес-конференції вони не встигнуть про все розказати, а відтак говоритимуть про головне. А головні зловживання відбулися в Криму і Києві, і що цікаво, саме в вересні листопаді минулого року, тобто під час президентських виборів.

Так в Криму із власності держави ДУСею за підписаом її керівника Ігоря Бакая, було відчужено низку санаторіїв і продано їх за безцінь. А у Києві подібне трапилося з готелями “Київ” і “Україна”. А ще Дусею були незаконно приватизовані квартири в центрі столиці, так званий елітний житловий фонд. Фахівці КРУ не називали прізвищ незаконних приватизаторів, але оприлюднили вулиці, де це відбувалося. Вони сподіваються повернути державі, тобто народу, його майно через суд.

“Де ж були раніше контролюючі органи”, - запитав журналістів Микола Сивульський. А от на їхні запитання він переважно уникав відповіді.

Отже за коментарем ми звернулися до колишнього керівника Інтернет-сайту “Україна кримінальна” Олега Єльцова, який добре знає, як ДУСУ так і її керівника Ігоря Бакая.

Олег Єльцов

Тут ідеться не тільки про зловживання, очевидно, Бакая і ДУСі, але і найближчого оточення Кучми, яке він нагороджував всім тим, що сьогодні є в Криму і що паплюжить оці абсолютно заповідні зони, де колись люди могли відпочивати.

Віктор Міняйло

Олег, ми знаємо, що Ігор Бакай зараз знаходиться за межами України, якщо не помиляюся у Москві. Чи можна за його відсутності якось довести ці справи через суд якось до логічного завершення?

Олег Єльцов

Дивлячись, про що йтиметься в суді. Якщо йтиметься про провину Бакая, я думаю, що це людина була така, знаєте, дуже смілива у своїх діяннях і не дуже приховувала тих механізмів розкрадань, про що, до речі, йдеться і на записах Мельниченка, коли Азаров доповідає Кучмі про те, як краде Бакай навіть у самого пана президента. Тому доказів буде достатньо окрім свідчень Бакая.

А от щодо притягнення його до відповідальності, то це вже буде на волю пана Путіна чи зберегти Бакая, чи віддати його в розшук Інтерполу. Чи вже відбулося, чи відбудеться найближчим часом. Тому це вже питання політичне.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG