Доступність посилання

ТОП новини

Державну податкову адміністрацію на Прикарпатті очолила жінка.


Іван Костюк

Івано-Франківськ, 4 травня 2005 - Весна – особливий час для податківців на Прикарпатті. Уже чотири роки поспіль саме навесні змінюють керівників державної податкової адміністрації в області. Не став винятком і цей рік. Уперше податкову адміністрацію реґіону очолила жінка, яка донедавна керувала місцевою філією “Кредитбанку”. Новий керівник обіцяє кардинально змінити роботу податкової.

Євстахія Лехіцька – людина, що впродовж п”яти років керувала роботою івано-франківської філії “Кредитбанку”. Відтепер це прізвище на Прикарпатті не пов’язуватимуть з банківською справою, оскільки саме Євстахія Лехіцька стала першою жінкою, яка очолила державну податкову адміністрацію в області. Як заявила новопризначений керівник, їй у спадок перейшло податкове господарство, яке не відзначається позитивними показниками. Для прикладу податковий борг на квітень на Івано-Франківщині сягав близько семи мільйонів гривень. Як наголосила Євстахія Лехіцька, “бездарне представлення інтересів держави в судах, коли податкова на одну виграну гривню програє десять”.

Івано-Франківська область – одна з небагатьох у державі, яка не впоралась з державним завданням щодо вчасного збору податків у першому кварталі цього року. Євстахія Лехіцька пообіцяла, що кардинально змінить роботу податкової. Розпочнуться ці зміни з того, що при вході до податкової адміністрації повинно стояти не 3-4 міліціонери, а хтось, хто допомагав би людям, скеровував би їх у потрібні кабінети, давав необхідні пояснення. Податкова також не повинна, на переконання пані Лехіцької, бути репресивною структурою, в якій дбають лише про те, щоб посадити злісного неплатника за ґрати.

Основним пріоритетом повинно стати те, скільки коштів надійшло до державного бюджету. Голова Івано-Франківської обласної держадміністрації Роман Ткач у свою чергу заявив, що цінує Євстахію Лехіцьку як професіонала високого рівня і переконаний, що вже незабаром податкова адміністрація Івано-Франківщини під її керівництвом продемонструє нову якість роботи і це, без сумніву, позначиться на наповненні державного бюджету.
XS
SM
MD
LG