Доступність посилання

ТОП новини

В Одесі обіцяють щодня турбуватися про ветеранів Другої світової війни.


Петро Каландирець

Одеський міський голова вітає ветеранів
Одеса, 5 травня Одеський міський голова Едуард Гурвіц влаштував прийом для ветеранів Другої світової війни. Цього року Одеса стане єдиним в Україні містом, де кожен ветеран війни 9 травня одержить по 100 гривень фінансової допомоги. Вирішується проблемне питання, пов’язане з телефонізацією помешкань ветеранів. Цими днями в Одесі будуть проведені багато урочистих заходів, які вшанують учасників війни.

Всі присутні на прийомі у міській Раді одержали ювілейні медалі „60 років Перемоги”. За ініціативою міського голови, героям війни виділені путівки для оздоровлення у одеському пансіонаті „Мирний”.

У зверненні до ветеранів Одеський міський голова Едуард Гурвіц запевнив, що нова міська адміністрація не залишить без уваги жодної проблеми, з якими нині зустрічаються колишні учасники війни.

Едуард Гурвіц: „Ви здобули Перемогу для всіх наступних поколінь. Немає нині багатьох з ваших побратимів на фронтах війни, але ваша місія на цій землі варта подяки людства в цілому. Жодні, навіть найбільш почесні звання і відзнаки мирного часу не здатні стати в один ряд з нагородою з фронту. Саме тому привітання, які сьогодні лунають на вашу адресу, це прояв великої поваги за любов до Батьківщини, рідного міста і до всіх ваших справ...”

Ветерани на Прийомі у мерії Одеси
З роковинами Перемоги ветеранів Одеси на прийомі, влаштованому міським головою, привітали заступники мера Одеси, керуюча справами міськвиконкому Тетяна Єршова, народний депутат України, Голова Партії захисників Вітчизни Юрій Кармазин та інші.

Урочисті заходи, за участю ветеранів Другої світової війни, тривають у різних районах Одеси і області. Це концерти, урочисті збори, конференції, зустрічі у освітніх закладах. Прибиратимуть і занедбані могили учасників війни на різноманітних міських цвинтарях.

За словами заступника Одеського міського голови Володимира Курінного, „ветерани війни в Одесі щодня одержуватимуть різноманітну допомогу. І ця праця не завершиться запланованими святковими заходами”.

Володимир Курінний вважає, що для Одеси питання примирення ветеранів Радянської Армії і УПА не „має особливої гостроти, бо живих учасників національно-визвольних змагань у причорноморському місті нині є одиниці”. На його погляд, „це питання слід вирішувати на загальнодержавному рівні”.
XS
SM
MD
LG