Доступність посилання

ТОП новини

Прем''єр-міністр Юлія Тимошенко повідомила, що Росія, підвищивши ввізне мито, продає нафту Україні на 22 долари дорожче, ніж на світових ринках


Вона пояснила таку ситуацію тим, що Росія стала для України монопольним постачальником нафти. Сьогодні на прес-конференції прем’єр наголосила, що Україна за такої ситуації може отримувати нафту з альтернативних джерел через Чорне море та використовувати нафтогін “Одеса-Броди” у прямому режимі.


Вона пояснила таку ситуацію тим, що Росія стала для України монопольним постачальником нафти.

Сьогодні на прес-конференції прем’єр наголосила, що Україна за такої ситуації може отримувати нафту з альтернативних джерел через Чорне море та використовувати нафтогін “Одеса-Броди” у прямому режимі.

За словами Тимошенко, нинішні ціни на бензин можуть залишатися на такому ж рівні і далі, а нафтотрейдери від цього не постраждають.

Юлія Тимошенко: “Всі мої розрахунки свідчать про те, що достатньо рентабельності нафтопереробним заводам, достатньо рентабельності мережі заправок для того, щоб зберігати нинішню ціну. Але я хочу наголосити, що у будь-якій країні, де є монополія на цьому ринку, обов’язково існує державне регулювання. Тому що монополія - це вже не ринок. У нас сьогодні 77 % залежності від Російської Федерації по нафтопостачанню і нафтопереробці”.
XS
SM
MD
LG