Як повідомила прес-служба віце-прем''єра, коментуючи акції протесту, які сьогодні відбуваються в Києві за участю представників Партії регіонів та СДПУ(о), М.Томенко зазначив, що такі акції є дуже корисними, оскільки це – унікальна можливість для студентів покращити своє матеріальне становище.
“Не менш важливим є також консолідований характер таких акцій, коли донеччани та луганчани, приїжджаючи до Києва, бачать зміни, які тут відбулися після революції, а також демократично налаштовану до них громадськість”, - вважає М.Томенко.
“Не менш важливим є також консолідований характер таких акцій, коли донеччани та луганчани, приїжджаючи до Києва, бачать зміни, які тут відбулися після революції, а також демократично налаштовану до них громадськість”, - вважає М.Томенко.